KONST / Litografier / Färglitografi 11755436
nr 1175 5436
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/290, motivet: 38x27 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:00:26